HAKKIMIZDA

KURUMSAL   HAKKIMIZDA

HAKAN ÖZYEŞİL KOZMETİK A.Ş. sektöründeki 25 yıllık tecrübesi ile yoluna devam ediyor.

Kolonyadan parfüme, ağda ve ağda ürünlerinden ıslak mendil, aseton ve vazeline kadar birçok kozmetik ve temizlik ürünleri alanında üretim ve dağıtım yapmaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ulusal ve de uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunmak, kuruluşundan buyana asla taviz vermeyi düşünmediği en önemli ilkeleridir.

Amaçları doğrultusunda, gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, üretim hattına yeni yatırımlar yaparak kendini yenilemeye çalışmaktadır. Yatırımları sayesinde dışarıya herhangi bir bağımlılığı olmaksızın her türlü üretimini kendi bünyesinde yapabilen ender firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Hakan Özyeşil Kozmetik A.Ş, sektörde, kalitesi ve sahip olduğu üretim tecrübesiyle yurtiçinde iyi bilinen ve güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Hali hazırdaki meziyetleriyle yetinmeyip kendini daha da geliştirmeye, en iyisini en ucuza üretmeye kararlıdır. Ürettiği ürünler ülkenin her bölgesine doğrudan veya dolaylı olarak ulaşmakta ve beğenilmektedir. Bu başarısında ürünlerinin kalitesinin yanında oluşturduğu yaygın dağıtım ağının ve taleplere hızlı cevap vermesinin de rolü büyüktür.

Hakan Özyeşil Kozmetik A.Ş. bilmekte ve inanmaktadır ki, en önemli sermaye, müşteri memnuniyetidir. Bu, kuracağı uluslararası ilişkilerde de daima koruyacağı temel ilkesidir.